Zespół

Gabinet Skin Concept dysponuje nowoczesnym sprzętem i co nieocenione, zespołem pełnym wiedzy i pasji. Branża kosmetologiczna i medycyna estetyczna rozwijają się dynamicznie, a my razem z nimi, krok w krok. Macie pewność, że wszystkie zabiegi, którym poddacie się u nas, są zabiegami z górnej półki dbamy o to codziennie.

Skinconcept team smiling
Pawel Matracki profile image

Paweł Matracki

Lekarz, założyciel i wspaniały człowiek. Gen medycyny estetycznej z powodzeniem został mu przekazany przez jego partnerkę Annę Salomon. Paweł jest dokładny, precyzyjny, metodyczny, zawsze wybiera naturalność i subtelność. Nazywamy go "Filip". Sami spytajcie go dlaczego.

Anna Salomon profile image

Anna Salomon

Współzałożycielka Skin Concept. Kosmetolog z pasją, empatią i wiedzą, którą nieustanne rozwija. Uwielbia nowe rozwiązania, więc testuje je, aby wybrać te, które spełniają najwyższe oczekiwania i marzenia o pięknej skórze. 

Ula profile image

Ula

Nasza niepowtarzalna magister, z kosmetologią związana od 12 lat. Spektakularne efekty zabiegowe i ogromna wiedza sprawiają, że ilość jej wiernych fanek i fanów rośnie z dnia na dzień. Jej śmiech ma właściwości lecznicze i sięga poza teren skinConcept. Nazywamy ją "Czarnym koniem". Kto na nią stawia, ten wygrywa.

Emilia profile image

Emilia

Absolwentka kosmetologii. Ma wrodzoną łatwość adaptacji każdej procedury kosmetologicznej. Chłonie wiedzę każdym porem skóry. I te jej dłonie... kwintesencja delikatności i precyzji. Zwana przez zespół, Pingwinek nr 1.

Patrycja profile image

Patrycja

Od razu zdradzamy, że to Pingwinek nr 2. Kosmetologia to jej drugi przystanek w zawodowej karierze. Drugi, ale jak sama mówi: "ten docelowy". Znana ze skrupulatności, empatii i pozytywnego nastawienia. Uczy się nieustannie.

Dorota profile image

Dorota

To nasz "czarny charakter" i przemiły radiowy głos. Porozmawiaj z nią raz, a poznasz czym jest uzależnienie od doskonałej sztuki krasomówstwa. Otwarta na ludzi, uwielbia rozbawiać klientów i cały zespół.

Paulina profile image

Paulina

Z uśmiechem wita każdego z Was. Uwielbia swoją pracę w recepcji kliniki, bo praca w Skin Concept była jej marzeniem. To właśnie Paula dba o piękne, świeże kwiaty w naszej przestrzeni.

Ania profile image

Ania

Odpowiada na wszystkie Wasze telefoniczne pytania i prośby. Dba o Wasze potrzeby w klinice. Ambitna i kreatywna. Znajduje wyjątkowe rozwiązania w każdej sytuacji.

Cały zespół pracuje na Twój sukces.
Sprawdź nas.

Rezerwuj wizytę