Zespół

Gabinet Skin Concept dysponuje nowoczesnym sprzętem i co nieocenione, zespołem pełnym wiedzy i pasji. Branża kosmetologiczna i medycyna estetyczna rozwijają się dynamicznie, a my razem z nimi, krok w krok. Macie pewność, że wszystkie zabiegi, którym poddacie się u nas, są zabiegami z górnej półki dbamy o to codziennie.

Paweł Matracki

Lekarz, założyciel i wspaniały człowiek. Gen medycyny estetycznej z powodzeniem został mu przekazany przez jego partnerkę Annę Salomon. Paweł jest dokładny, precyzyjny, metodyczny, zawsze wybiera naturalność i subtelność. Nazywamy go "Filip". Sami spytajcie go dlaczego.

Anna Salomon

Anna to kamień węgielny tego miejsca. Od niej wszystko się zaczęło. Pasjonatka kosmetologii, sama wszystko sprawdza i testuje. Została zauważona przez markę Lancome, teraz jest jej ambasadorką. To indywidualistka i tak też podchodzi do swojej pracy. Dobiera zabiegi z precyzją tak, aby spełniały oczekiwania i przynosiły długoterminowe efekty.

Ula

Nasza niepowtarzalna magister, z kosmetologią związana od 12 lat. Spektakularne efekty zabiegowe i ogromna wiedza sprawiają, że ilość jej wiernych fanek i fanów rośnie z dnia na dzień. Jej śmiech ma właściwości lecznicze i sięga poza teren skinConcept. Nazywamy ją "Czarnym koniem". Kto na nią stawia, ten wygrywa.

Emilia

Absolwentka kosmetologii. Ma wrodzoną łatwość adaptacji każdej procedury kosmetologicznej. Chłonie wiedzę każdym porem skóry. I te jej dłonie... kwintesencja delikatności i precyzji. Zwana przez zespół, Pingwinek nr 1.

Patrycja

Od razu zdradzamy, że to Pingwinek nr 2. Kosmetologia to jej drugi przystanek w zawodowej karierze. Drugi, ale jak sama mówi: "ten docelowy". Znana ze skrupulatności, empatii i pozytywnego nastawienia. Uczy się nieustannie.

Dorota

To nasz "czarny charakter" i przemiły radiowy głos. Porozmawiaj z nią raz, a poznasz czym jest uzależnienie od doskonałej sztuki krasomówstwa. Otwarta na ludzi, uwielbia rozbawiać klientów i cały zespół.

Cały zespół pracuje na Twój sukces.
Sprawdź nas.

Rezerwuj wizytę