Usuwanie zmarszczek

Sposób na zdrową, piękną twarz

Discount label icon
Promocja na:

To aktualnie jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, sięgają po bezbolesne metody na to, by pozbyć się oznak przemijającego czasu. Szybko jednak okazało się, że roztwór fosfatydylocholiny wstrzykiwany podczas zabiegu pozwala pozbyć się nie tylko tłuszczu zalegającego w talii czy biodrach, ale też tego umiejscowionego pod oczami czy tworzącego podwójny podbródek.

W procesie lipolizy stosujemy AQUALIX – jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Jest to najbezpieczniejsza technika iniekcyjna. Lipoliza iniekcyjna a liposukcja Lipoliza jest często mylona z liposukcją. To dwa skrajnie różne zabiegi.

Lipoliza, w przeciwieństwie do liposukcji, jest zabiegiem nieinwazyjnym. Podczas liposukcji lekarz wykonuje niewielkie nacięcie skóry, wprowadza igłę ssącą do tkanki tłuszczowej i pod ciśnieniem odsysa nadmiary tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna polega natomiast na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową roztworu rozpuszczającego komórki tłuszczowe, które następnie trafiają do wątroby i zostają wydalone z organizmu przez nerki.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej – w przeciwieństwie do liposukcji – nie wywołuje efektu jo-jo, nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem o wiele bezpieczniejszym.

Wskazania

Zmarszczki mimiczne
Nadpotliwość dłoni i stóp
Migreny

Przeciwwskazania

Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis zespół Lamberta Eatona)
Nadwrażliwość na składniki preparatu Botox
Stosowanie następujących leków lub okres do 1 tygodnia od ich odstawienia:
Aminoglikozydy (streptomycyna gentamycyna amikacyna kanamycyna itp)
Aminochinolony (chlorochina hydroksychlorochina)
D-penicylamina (Cuprenil)
Cyklosporyna
Tubokuraryna pankuronium galamina
Sukcynylocholina
Linkomycyna tetracyklina polimyksyn
Miejscowe infekcje skóry
Ciąża i okres karmienia piersią

Cennik

Poprzeczne czoła
700
Lwia zmarszczka
700
Kurze łapki
700
Leczenie nadpotliwości (pachy)
2 000
Otwórz listę
Zamknij listę
Expand arrow right